top of page

Jáchymov

Jáchymov, lázeňské městečko s necelými třemi tisíci obyvatel, leží na úpatí nejvyšší hory Krušných hor Klínovce a je ideálním místem pro rekreační pobyt jak pro rodiny s dětmi, tak pro náročné sportovce.

Město je na silničním tahu spojujícím severní oblast západních Čech se Spolkovou republikou Německo a je právem nazýváno branou Krušných hor. Město prvních radonových lázní s bohatou hornickou minulostí a ražbou tolarů, nabízí vhodné podmínky pro zimní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku. Okolí prodchnuté jedinečnou atmosférou někdejších Sudet nabízí zázemí pro jedinečnou dovolenou.

Zima v Jáchymově

Skvěle upravené sjezdovky propojeného skiareálu Klínovec - Boží dar, běžecké trasy všech náročností s úchvatnými výhledy na Krušné hory, relax v sauně, v bazénu či při lázeňských procedurách. Zimní dovolená v Jáchymově nabízí pro každého něco! 

Léto v Jáchymově

Trasy pro rekreační i zkušené cyklisty, turistické cesty všech náročností, historie na každém rohu. Záleží jen na vás, jestli dovolenou v Jáchymově strávíte aktivně, nebo se jen tak budete toulat lesem či si užívat slunce na vrcholcích Krušných hor. 

bottom of page